Klajojantis šuo Bėgioja Ekspromtu Pusmaratonį Greta Bėgikų, Uždirba Medalį

Anonim

Vaizdas per „ABC News“/ „Facebook“

Klajojantis šuo Stormy kartu su bėgikais nuo pat galo iki finišo įveikė „Goldfields“dujotiekio maratoną užpakalinėje Vakarų Australijos dalyje ir pelnė pelnytą dalyvavimo medalį bei „labai gero šuns“titulą.

"Šis šuo vaikšto aplink save, pranešdamas apie save visiems bėgikams. Mes išleidžiame oro ragą ir sakome" Eiti ", o jis eina su visais", - sako maratono savanorių koordinatorė Allison Hunter.

Pusmaratonis buvo ilgesnis nei 13 mylių, o Stormy sėkmingai įveikė kiekvieną kontrolinį tašką. Varžybų organizatorius Grantas Wholey „ABC News Australia“pasakoja, kad šuniukas finišavo per dvi su puse valandos, o tai atitinka visų renginio lenktynininkų vidurkį.

Toliau Wholey teigė, kad Stormy labai džiaugėsi bendraudamas su kitais bėgikais. „Jis tikriausiai praleido nemažai laiko skirtingose stotyse, pasisveikindamas su visais“, - pasakoja jis.

Kaip skelbia prekybos vieta, prižiūrėtoją benamį šuniuką priėmė gyvūnų prieglauda, kol pareigūnai negalėjo patvirtinti jo didelių lenktynių.

Kol Stormy buvo svare, tiek Hunteris, tiek Wholey aplankė Stormy, kad suteiktų jam pavėluotą apdovanojimą. "Mes su Allisonu nusileidome prie reindžerių, davėme jam medalį ir suteikėme daugiau ekspozicijos, kad, tikiuosi, savininkas pamatys", - Wholey pasakoja ABC.

Jei per ateinančias septynias dienas jo šeimininkai nepareikalaus šuniuko, šuniukas bus įvaikinamas. Įvaikinimo mokestis bus mažiausiai 300 USD, pridėjus mikroschemos ir registracijos kainą.